6. До кінців тонкого однорідного стрижня довжиною 2 м підвішено вантажі масами 13 кг і 7 кг. На

якій відстані від середини стрижня слід розмістити опору, щоб стрижень перебував у рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Куцулима Богдан.

Ответ:

Объяснение:

L =  2 м

m1 =  13 кг

m2 =  7 кг

l = ?

пусть от опоры до тяжелого груза расстояние = Х

тогда до легкого L- X

g*m1*x = g*m2*(L-x)

m1*x = m2*(L-x)

13*x = 7*2 - 7*x

20*x = 14

x = 0.7 м

найдем расстояние от центра до опоры

l = (L/2) - x = (2/2) - 0.7 = 0.3 м = 30 см