2 ДОМАШНЕЕ ЗАДАНИЕ 10 Вычисли площадь фигуры. 2 CM 4 cm 7 cm 4 cm ПОЧЕМУ НАЗОВИ ОБЪЯСНИ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мальгина Анна.

Ответ:

224 см2

Пошаговое объяснение:

S=a*b*c*d

S=2*4*7*4=224 cm2

Отвечает Долматова Мария.

Відповідь:

Для обчислення площі фігури потрібно знати її форму. За наданими розмірами 2 см, 4 см, 7 см та 4 см не вдається однозначно визначити форму фігури. Можете надати більше інформації щодо форми (наприклад, чи це прямокутник, трикутник або інша форма), щоб я зміг вам допомогти з обчисленням площі.

Покрокове пояснення: