Тіло вагою 400 Н поставили на стіл і зайняли площу у 20 см². Знайдіть тиск, який при цьому

створився на стіл ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

Тиск - це сила, що діє на одиницю площі поверхні. Його можна обчислити за формулою:

p = F / A,

де p - тиск, F - сила, що діє на поверхню, A - площа поверхні.

В даному випадку вага тіла F = 400 Н. Перетворимо площу з сантиметрів в квадратні метри:

A = 20 см² = 20 / 100^2 м² = 0.002 м².

Підставляючи значення, отримаємо:

p = 400 Н / 0.002 м² ≈ 200000 Па.

Отже, тиск, який створився на стіл, становить близько 200000 Па

Отвечает Крафт Семён.

P = F / L,

де P - тиск, F - сила, що діє на площину, L - площа цієї площини.

У даному випадку:

F = 400 Н,

L = 20 см² = 0,002 м².

Підставляємо в формулу і отримуємо:

P = F / L = 400 Н / 0,002 м² = 200 000 Па.

Отже, тиск, який створився на стіл, становить 200 000 Па.