Дано и решение с объяснением Мотоцикліст, маса якого разом із мотоциклом становить 180 кг,

розганяється на горизонтальнії дорозі. Визначте прискорення мотоцикла, якщо його сила тяги дорівнює 216 Н, а коефіцієнт опору руху - 0,04.

Ответы на вопрос

Отвечает Неганова Лера.

Ответ:

Векторно:

F+Fmp=ma

Проэкции:

F-Fmp=ma

a=216-0,04*180*10/180=0,8(м/с^2)

Ответ: 0,8м/с^2

Это / дробная черта