Мотоцикліст, маса якого разом із мотоциклом становить 180 кг, розганяється на горизонтальній

дорозі. Визначте прискорення мотоцикла, якщо його сила тяги дорівнює 216 Н, а коефіцієнт опору руху 0,04,

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Дима.
Векторно:
F+Fmp=ma
Проэкции:
F-Fmp=ma
a=216-0,04*180*10/180=0,8(м/с^2)
Ответ: 0,8м/с^2

Это / дробная черта