8. Установіть послідовність застосування речовин для здійснення перетворень:     К→ К2O →

КOH → К2SO4  → ВаSO4  а) H2SO4;   б) H2O;   в) НCl;  г) O2. 9.Установіть відповідність між реагентами і продуктами реакцій: 1) Na2SО3 + НCl 2) Са(ОН)2 + SО2 3) Na2SО4 + ВаCl2 4) К2O + H2O  а) СаSО3+ H2O; б) КOH; в) NаCl+ SО2+ H2O; г) NаCl+ ВаSO4;  Ґ)СаSО4+H2O.

Ответы на вопрос

Отвечает Балакин Борис.

Ответ:

Объяснение:

К→ К₂O → КOH → К₂SO₄  → ВаSO₄

г) O₂  б) H₂O а) H₂SO₄

2К+O₂= 2К₂O

К₂O+H₂O= 2КOH

2КOH+H₂SO₄ = К₂SO₄+2H₂O

К₂SO₄ +BaCI₂ = ВаSO₄↓ +2KCI

9.

1)

в) NаCl+ SО₂+ H₂O

Na₂SО₃ + 2НCl =2NaCI+SО₂+ H₂O

2)

 а) СаSО₃+ H₂O

Са(ОН)₂ + SО₂=CaSO₃+H₂O

3)  

г) NаCl+ ВаSO₄

Na₂SО₄ + ВаCl₂=2NaCI +BaSO₄↓

4)

б) КOH

К₂O + H₂O =2KOH

Отвечает Митасов Васёк.

Пояснення:

8)  1.г   2.б   3.а   4.в

9) 1.в  2.а  3.г   4.б

Думаю правильно)))