Накреслити схему електричного кола, яке складасться з двох послiдовно з'сднаних резисторiв

опорами 3 Ом i 9 Ом джерела струму i ключа. Напруга на клемах акумулятора 6В. Визначити: - загальний опiр дiлянки кола; - силу струму на першому резисторi; - електричну напругу на обох резистрах,

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

Ответ:

Дано:

Резистори з'єднані послідовно.

U=6 B;

R1=3 Ом;

R2=9 Ом;

Знайти Rзаг, І1, U1, U2.

Рішення.

Загальний опір послідовно з'єднаних резисторів визначається їх сумою, в нашому випадку:

Rзаг=R1+R2=3+9=12 Ом.

Струми у колі з послідовним з'єднанням опорів, рівні:

І1=І2=U/Rзаг=6/12=0,5 А.

U1=I1*R1=0,5*3=1,5 B; U2=I2*R2=0,5*9=4,5 B.

Объяснение: