Допоможіть будь ласка ! Яку роботу треба виконати, щоб тіло масою 60кг пересунути на 3 м?

Обчисліть механічну роботу виконаною силою 24Н, при переміщенні тіла на 4 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Мария.

1

Дано:

m=60кг

s=3м

Знайти:

А-?

A=Fs

F=mg

A=mgs=60*10*3=1800Дж

2

Дано:

F=24H

s=4м

Знайти:

A-?

A=Fs=24*4=96Дж