ДАЮ 60 БАЛІВ!!! Визначити густину рідини, у яку занурено шматок бурштину об'ємом 400 см\ якщо

відомо, що його вага у повітрі становить 4,4 Н, а у рідині - 1,2 Н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Настя Настя.

Ответ:

Густина рідини, у яку занурено шматок бурштину об'ємом 400 см^3, складає 614,035 кг/м^3.

Объяснение:

З використанням закону Архімеда ми можемо визначити густину рідини, у якій занурено шматок бурштину, використовуючи наступну формулу:

ρ = (m_повітря - m_рідини) / V_підводного об'єму,

де:

ρ - густина рідини (у кг/м^3)

m_повітря - маса шматка бурштину у повітрі (у Н)

m_рідини - маса шматка бурштину у рідині (у Н)

V_підводного об'єму - об'єм рідини, який займає шматок бурштину (у м^3)

Спочатку ми повинні знайти об'єм підводної частини бурштину:

V_підводного об'єму = V_бурштину * (m_повітря / (m_повітря - m_рідини)),

де:

V_бурштину - об'єм бурштину (у м^3)

Об'єм бурштину можна обчислити за формулою:

V_бурштину = m_повітря / ρ_бурштину,

де:

ρ_бурштину - густина бурштину (у кг/м^3)

Густина бурштину складає 1,05 г/см^3, що дорівнює 1050 кг/м^3, тому:

V_бурштину = (4,4 Н) / (1050 кг/м^3) = 0,00000419 м^3

Тепер можемо знайти об'єм підводної частини бурштину:

V_підводного об'єму = (0,00000419 м^3) * (4,4 Н / (4,4 Н - 1,2 Н)) = 0,0000057 м^3

На останок, використовуючи формулу для густини рідини, ми можемо обчислити:

ρ = (4,4 Н - 1,2 Н) / 0,0000057 м^3 = 614.035 кг/м^3

Отже, густина рідини, у яку занурено шматок бурштину об'ємом 400 см^3, складає 614,035 кг/м^3.