визначити густоту рідини,у яку занурено шматок бурштину об'ємом 400 см2,якщо відомо,що його вага у

пвітрі становить 4,4Н,а у рідині - 1,2 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Казанников Артём.
Дано  V = 40 см3    P1=4,4 Н   P2=1,2 Н     p- ?
Найдем силу Архимеда Fa = P1 -P2=4,4 -1,2=3,6Н
найдем плотность жидкости
Fa = p*g*V
p = Fa/g*V=3,6/9,8*0,0004=900 кг/м3