Рівняння швидкості матеріальної точки масою 2 кг має вигляд v=1+10t. Визначте імпульс точи через 2с

після початку руху. Напишите с дано ДАЮ 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлєв Олексій.

Ответ:

Объяснение:

m = 2 кг

v=1+10t

t =  2с

______________

p(2) = ?

V(2) = 1 + 10*2 = 21 м/с

p = m*V(2) = 2 * 21 = 42 кг*м/с