Плечі важеля дорівнюють 25 см і 35 см. На довше плече важеля діє сила 35 Н. Яка сила діє на

коротке плече важеля, якщо важіль перебуває в рівновазі?ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Алексей.

Ответ:

Объяснение:

L1 = 0.25 м

L2 =  0.35 м

F2 = 35 Н

F1 = ?

F1*L1 = F2*L2

F1 = F2*L2 / L1 = 35*0.35 / 0.25 = 49 Н