На важіль діють дві сили, плечі яких дорівнюють 0,1 м і 0,3 м. Сила, що діє на коротке плече,

дорівнює 3 Н. Чому повинна дорівнювати сила, що дієна довге плече, щоб важіль був у рівновазі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

F1L1=F2L2

3*0.1=F2*0.3

F2=0.3/0.3=1 H

Объяснение: