колебательный контур настроен на волну 300м в колебательном контуре установлена индуктивность 50мгц

какая электроемкость установлена в колебательном контуре?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Наташа.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі необхідно використовувати формулу для резонансної частоти коливального контуру:

f = 1 / (2π√(LC))

де f - частота, L - індуктивність, C - електроємність.

Виразимо електроємність з цією формулою:

C = 1 / (4π²f²L)

Підставимо дані з умов:

f = 300 м = 300000000 м/с / 50 мГц = 6000 Гц

L = 50 мГц

C = 1 / (4π²(6000 Гц)²(50 мГц)) = 10 пФ (пікофарад)

Отже, у коливальному контурі повинна бути електроємність 10 пФ.