Пожалуйста помогите с задачей. С Нехай и полностью решением даю 40 баллов. Довжина прямокутника

на 7 см. більша від ширини. Знайти сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 42 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Ольга.

нехай прямокутник буде АБСД, а його периметр Р

Дано:

АБ=7 см

Р=42 см

Знайти: всі сторони

Розв'язання:

ДС=АБ=7 см

Р=2АБ+2АД

42=2×7+2АД

42=14+2АД

42-14=2АД

28=2АД

АД=14 см

БС=АД=14 см