Яка фокусна відстань двох лінз з оптичною силою 2,5 дптр; - 0,8 дптр? Визначте вид лінз..


Ответы на вопрос

Отвечает Донской Никита.

1/ф = 1/f1 + 1/f2

де ф - фокусна відстань, а f1 та f2 - оптичні сили першої та другої лінз відповідно.

Підставляючи дані до формули, ми отримаємо:

1/ф = 1/2.5 - 1/0.8

1/ф = 0.4 - 1.25

1/ф = -0.85

ф = -1.18 см (заокруглено до сантиметрів)

Отже, фокусна відстань двох лінз дорівнює -1.18 см.