Об'єктив складається з лінз з оптичною силою 4 дптр та 2 дптр.Знайдіть фокусну відстань об'єкта.


Ответы на вопрос

Отвечает Petrichenko Natalia.
F = 1/d1 + 1/d2 

d1 = 4 Дптр 
d2 = 2 Дптр 

F = 1/4 + 1/2 = 0,25 + 0,5 = 0,75 м = 75 см