Знайдіть оптичну силу оптичної системи з двох лінз, які мають оптичну силу +3 дптр та +2 дптр.Яку

фокусну відстань матиме така система?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбников Антон.
Найдіть оптичну силу оптичної системи з двох  лінз, які мають оптичну силу +3 дптр та +2 дптр.Яку фокусну відстань матиме така система? 

Дано D1=+3 дптр  D2=+2 дптр    D- ?  F - ?

D=D1+D2=3+2=5 дптр
F = 1/F=1/5=0,2 м=20 см