Тіло падає з висоти 500 см. Визначте ,чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню

землі Помогите мне

Ответы на вопрос

Отвечает Кашина Мария.

Ответ: близько 9,9 м/с.

Объяснение: Швидкість тіла в момент падіння на поверхню землі може бути знайдена за допомогою формули кінетичної енергії:

mgh = (1/2)mv^2,

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота, з якої падає тіло, v - швидкість тіла в момент падіння.

У цьому випадку, ми можемо прийняти масу тіла рівною 1 кг, а прискорення вільного падіння - g = 9,8 м/с^2. Висота, з якої падає тіло, визначена у сантиметрах, тому її потрібно перевести у метри:

h = 500 см = 5 м

Підставляючи ці значення в формулу, ми отримуємо:

1 кг * 9,8 м/с^2 * 5 м = (1/2) * 1 кг * v^2

Звідси випливає, що швидкість тіла в момент падіння на поверхню землі дорівнює:

v = sqrt((1 кг * 9,8 м/с^2 * 5 м) / (1/2)) = sqrt(98 м^2/с^2) = 9,9 м/с

Отже, швидкість тіла в момент падіння на поверхню землі дорівнює близько 9,9 м/с.