Дуже срочно!! Дам 40 балів! Складіть коротку умову задачі, запишіть фізичні формули для

розрахунку, виконайте обчислення. Яку силу покаже динамометр, якщо разом зі сталевою пластиною розмірами 4 х 9 х 0,3 см до нього підвісити 450-грамовий тягарець?

Ответы на вопрос

Отвечает Гриднев Данила.

Ответ: F = 5,34 Н

Объяснение:

Дано:

V = 4×9×0,3 =10,8 см = 0,0000108 м³

m₁ = 450г = 0,450кг

= 7800кг∕ м³

= 10 Н ∕ м

Зн. F - ?

F = m

m = m₁ + m₂

m₂ = V = 0,0000108 кг×7800 кг ∕ м³ ≈ 0,084кг

m = 0,45 + 0,084 = 0,534кг

F = m = 0,534•10= 5,34 (Н)