Срочто хелп !! ДАЮ 40 БАЛЛОВ!! Складіть коротку умову задачі, запишіть фізичні формули для

розрахунку, виконайте обчислення. Дві однакові провідні кульки з зарядами -1,5 . 10-7 Кл і +2,5 . 10-7 Кл привели в дотик і розвели на відстань 6 см. Визначте силу взаємодії між кульками.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Ваня.

1)Знайдемо заряди кульок після з'єднання 
Q1 =Q2 = ( q1+q2)/2=(-1,5 +2,5)*10^-5/2=1*10^-5 Кл
2)знайдемо силу відштовхування 
F = k*Q1*Q2/R^2 = 9*10^9*1*10^-10/25*10^-4=0,9*10000/25=360