СРОЧНО,плиз.40 балов....Яку силу покаже динамометр, якщо разом зі сталевою пластиною розмірами 5 х

12 х 0,5 см до нього підвісити 500-грамовий тягарець?

Ответы на вопрос

Отвечает Пожар Міша.
V=0,05 х 0,12 х 0,005=0,00003 м³, m=0,500 кг.    P-?               
P=ρVg+mg=
(ρV+m)g= (7800*0,00003+0,5)*10= 7,34 Н.