3 якою силою електричне поле напруженістю 300 Н/Кл діє на заряд 50 нКл? Розгорніть відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Черникова Юля.

Ответ:

Сила електричного поля (F) дорівнює добутку напруженості електричного поля (E) на заряд (q).

У даному випадку, напруженість електричного поля E = 300 Н/Кл, а заряд q = 50 нКл.Тоді сила електричного поля F = E * q.

Підставляючи значення, отримуємо:

F = (300 Н/Кл) * (50 нКл)

1 нКл = 10^(-9) Кл (переведемо нанокулони в кулони)

F = (300 Н/Кл) * (50 * 10^(-9) Кл)

F = 300 * 50 * 10^(-9) Н

F = 15000 * 10^(-9) Н

F = 15 * 10^(-6) Н

F = 15 мкН

Отже, сила електричного поля, напруженістю 300 Н/Кл, діє на заряд 50 нКл і дорівнює 15 мкН