2. Чому дорівнює опір константанового дроту, довжина якого 8 м і поперечний переріз 2 мм²? P=0,5

Ом мм/м ma ma ш коша якщо всі резистори мають

Ответы на вопрос

Отвечает Жадаева Ксения.

2 мм² = 0,000002 м²

R = ρι / S = 0,5 * 8 / 0,000002 = 2000000 Ом = 2МОм

Відповідь: R = 2МОм