При якій силі струму проводився електроліз, якщо за 10 хв на катоді виділилося 0,72 г хрому? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярмак Лейлочка.
Дано:
t=10хв=600с
m=0,72г=0,00072кг
k=0,18*10-⁶кг/Кл
Знайти:
І-?
m=klt→l=m/(kt)=0,00072/(0,18*10-⁶*600)≈6,67A

Отвечает Бибик Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 10 хв. = 600 сек

m = 0,72 г

k = 0,18 * 10⁻³ кг/Кл

Найти: I - ?

По першому закону Фарадея для електролізу маємо:

m = k * I * t  =>   I = m / k * t = 0,72 / 0,18 * 10⁻³ * 600 ≈ 6,7 A