При якій силі струму проводився електроліз,якщо за 10 хв на катоді виділилося 0,54 грам хрому


Ответы на вопрос

Отвечает Муткаев Аюш.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 10 мин = 600 c

m = 0,54 г = 0,54·10⁻³ кг

k = 0,18·10⁻⁶ кг/Кл

______________

I - ?

m = k·I·t

I = m / (k·t)

I = 0,54·10⁻³ / (0,18·10⁻⁶·600) ≈ 5 A