При якій силі струму проводився електроліз, якщо за 10 хв на катоді виділилося 0,54 г хрому?


Ответы на вопрос

Отвечает Ризуанов Арсен.

Дано:

t = 10 мин = 600 сек

m = 0,54 г = 0,54 * 10 ^ -3 кг

k = 0,33 * 10 ^ -6 кг/Кл

I - ?

Решение

m = k * I * t

I = m / k * t = 0,54 * 10 ^ -3/ 0,33 * 10 ^ -6 * 600 ≈ 2,72 A

Ответ: 2,72 А.