При якій силі струму проводився електроліз, якщо за 20 хв на катоді виділилося 0,84 г хрому?


Ответы на вопрос

Отвечает Курман Айжан.

Дано:
t=20 хв=20*60=1200 сек;

m=0,84 г.

Знайти I

Рішення.

m=k*l*t, звідси знаходимо струм, при якому проводився електроліз:

l=m:k*t=0,84:0,18*1200=0,0039 А=3,9*10^-3 А=3,9 мА