Надзвуковий літак створює силу тяги 220 кН та проходить 100 км за 2, 5 хв. Визначити потужність

двигунів літака в цьому режимі польоту. Срочно прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Онуфриенко Богдан.
Щоб визначити потужність двигунів літака, спочатку необхідно визначити швидкість літака. Для цього перетворимо відстань у метри та час у секунди:

100 км = 100 000 м
2,5 хв = 2,5 * 60 с = 150 с

Швидкість літака буде:
v = s / t = 100 000 м / 150 с ≈ 666,67 м/с

Тепер, використовуючи силу тяги та швидкість літака, можемо визначити потужність двигунів за допомогою наступної формули:

Потужність = Сила тяги * Швидкість

Підставляючи значення, отримаємо:
Потужність = 220 кН * 666,67 м/с ≈ 146,67 МВт

Отже, потужність двигунів літака в цьому режимі польоту становить приблизно 146,67 МВт.