Знайдіть кінетичну енергію тіла,маса якого 2 кг,що рухається зі швидкістю 5м/с.(фізика)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Дано:

m=2кг

v=5м/с

Знайти:

Ек-?

Ек=mv²/2=2*5²/2=25Дж