Мотоцикліст проїхав 15 км. за 20 хв., а потім їхав зі швидкістю 70 км год. протягом 1,3 год. Якою

була його середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондик Яна.

Ответ: 63,9км/ч

Объяснение:

Дано:

S1=15км

t1=20мин=0,33ч

V2=70км/ч

t2=1,3ч

----------------

Vср-?

Vср=S/t=(S1+V2*t2)/(t1+t2)=(15+70*1,3)/(0,33+1,3)=63,9км/ч