Група туристів пройшла на північ 15 км, а потім повернула на захід і пройшла ще 20 км. Знайдіть

шлях пройдений групою і модуль переміщення

Ответы на вопрос

Отвечает Нуршашқанов Нурперзент.

Ответ:

Група спочатку пройшла на північ 15 км, а потім повернула на захід і пройшла ще 20 км. Щоб знайти загальний шлях, пройдений групою, вам потрібно просто знайти суму цих двох відстаней:

Загальний шлях = 15 км (північ) + 20 км (захід) = 35 км

Тепер щодо модуля переміщення. Модуль переміщення - це відстань від початкової точки до кінцевої точки прямою лінією. Це можна обчислити за допомогою теореми Піфагора, оскільки переміщення на північ і захід створюють прямокутний трикутник. За допомогою теореми Піфагора:

Модуль переміщення = √((15 км)² + (20 км)²) = √(225 + 400) = √625 = 25 км

Отже, модуль переміщення дорівнює 25 км.