Для яких значень b: 1)обидва дроби b 9 i 12 b будуть неправильні; 2) дріб 12 b-1 буде правильний, а

дріб 15 b буде неправильний? срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Монгуш Айдуян.

Ответ:Добрий день!

Всё ниже)

Пошаговое объяснение:

1) Обидва дроби \frac{b}{9} i \frac{12}{b} будуть неправильні:

b = 9, 10, 11, 12 бо  \frac{9}{9}; \frac{10}{9} ;\frac{11}{9} ;\frac{12}{9} ;\frac{12}{10} ;\frac{12}{11} ;\frac{12}{12}

2) дріб \frac{12}{(b - 1)} буде правильний, а дріб \frac{15}{b} беде неправильний?

b = 14, 15 бо \frac{12}{13} ;\frac{12}{14} ;\frac{15}{14} ;\frac{15}{15}