Знайдіть, середню швидкість автомобіля,якщо він проїхав першу ділянку шляху зі швидкістю 100 км/год

другу зі швидкісто40 км/год, якщо час на перші та другій ділянці однаковий

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

дано S1=S2=S/2     V1=100 км/ч    V2=40 км/ч    Vср- ?

t=S/V

t1=S/2*V1

t2=S/2*V2

V=S/t

Vср=S/(t1+t2)= S/(S/2*V1   +S/2*V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*40*100/140=

=8000/140=57,14 км/ч