Кінопроекційна лампа потужністю 300 Вт розрахована 48 на напругу 110 В. Визначити величину

додаткового опору, що дає можливість вмикати лампу в мережу з напругою 127 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.

I = V / R

Де:

I - струм (ампери)

V - напруга (вольти)

R - опір (оми)

Ми маємо такі дані:

Потужність (Р) = 300 Вт

Напруга 1 (V1) = 110 В

Напруга 2 (V2) = 127 В

Ми знаємо, що потужність можна виразити як добуток струму на напругу:

P = V * I

Іспользуем дані:

P = 300 Вт

V1 = 110 В

З формули потужності, ми можемо виразити струм (I1):

I1 = P / V1

Тепер, ми можемо знайти R, використовуючи закон Ома:

R = V2 / I1

Підставляємо значення:

V2 = 127 В

Підраховуємо:

I1 = 300 Вт / 110 В = 2.727 А

R = 127 В / 2.727 А ≈ 46.59 Ом