Електропаяльник з опором 254 Ом виготовлений для вмикання в мережу з напругою 127 В. При вмиканні

паяльника в мережу 220В послідовно з ним вмикають додатковий опір. Визначити величину додаткового опору і кількість теплоти, яка виділиться в паяльнику за 1 год роботи.

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.

Ответ:

максимальна сила струму:

I=U₁/R

I=127/254=0.5 (A)

U₂=I(R+r)

r=U₂/I-R

r=220/0.5 - 254=440-254=186 Ом

A=I^2*R*t

A=0.25*254*3600=228600 Дж