Срочно! Помогите, отдаю все баллы Котушка реле постійного струму, що розрахована на напругу 110

В, споживає потужність 2,5 Вт. Який треба взяти додатковий опір, щоб можна було вмикати реле в мережу з напругою 220 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Кристина.

Ответ:

Сопротивление обмотки реле:

Rʀ=U₁²/P=110²/2,5=4840 Ом.

Потребляемый ток:

I=P/U₁=3,5/110=0,03(18)≈0,032 A.

Для напряжения 220 В:

Rэ=Rʀ+Rд=U₂/I=220/0,032=6875 Ом.

Сопротивление дополнительного резистора:

Rд=Rэ-Rʀ=6875-4840=2035 Ом≈2 кОм.