Мотоцикліст проїхав 20 км за 30 хв, а потім їхав зі швидкістю 60 км/год протягом 1,5 год. Визначте

середню швидкість його руху на всьому шляху, якщо весь час він їхав на захід. допоможіть, будь ласка (з формулами!!) 10 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Диана.

Ответ:

будем решать не в системе Си

S₁=20 км

t₁=0.5ч

v₂=60 км/ч

t₂=1.5 ч

_____________

v-?

v=S/t

S=S₁+S₂

S₁=v₁t₁

t=t₁+t₂

v=(S₁+v₂t₂)/(t₁+t₂)

v=(20+60*1.5)/(0.5+1.5)=110/2=55 км/ч