Кінь тягне воза зі швидкістю 3 м/с,прикладаючи силу 100 H.Визначте потужність,яку розвиває

кінь. розв'язувати через дано

Ответы на вопрос

Отвечает Гомон Лара.
 N=A/t.    A= Fs.   s=vt.  N=Fs/t            N=Fv= 100*3=300Вт