Чому дорівнює довжина хвилі яка випромінюється передавачем якщо період коливань дорівнює 0,2*10-6


Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Людмила.
Л=c×T
c=3×10 у 8 степені
л=3×10 у 8 степені×0.2×10 у -6 степені=0.6×10 у 8 степені×10 у -6 степені=60м
В:60м