Пліііііііііііііз! Будь ласочка! У коливальному контурі ємність конденсатора 4мкФ,а індуктивність

котушки 1Гн. Обчислити повну енпргію системи, максимальне значення напруги, якщо максимальне значення струму 40мА.

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмкина Настя.
C=4*10^-6 Ф     L=1 Гн     Im=0.04 A      W=?     Um=?
===
W=L*Im²/2=1*0.04²/2=8*10^-4 Дж
W=C*Um²/2
Um=√(2*W/C)=√(2*8*10^-4/(4*10^-6))=20 B
================================