1) В ідеальному коливальному контурі у деякий момент часу енергія магнітного поля в 3 рази більша,

ніж енергія магнітного поля.Визначити значення цих енергій і значення напруги в цей момент,якщо ємність конденсатора 20 мкФ, а максимальна напруга на ньому 100 В. 2) Вставивши в котушку феромагнітне осердя, збільшили її індуктивність на 20%. Для відновлення частоти контуру, ємність зменшили на 50 пФ. Якою була початкова ємність конденсатора?

Ответы на вопрос

Отвечает Нуриева Алина.

Ответ: Снизу полный ответ, внимательно прочти в самом низу, есть только 1 задачка

Объяснение:

Общая энергия

W=C*U^2 / 2 = 20*10^-6 *100 /2 = 1*10^-3 Дж

Для конденсатора

Wc=W/4=1*10^-3 /4 =0.25*10^-3 Дж

Для катушки

Wl=W*3/4=3*10^-3 /4 =0.75*10^-3 Дж

Внимание!

енергія магнітного поля в 3 рази більша, ніж енергія магнітного поля

Ответ дан если энергия магнитного поля выше, чем энергия электрического. Если в задании наоборот, просто поменяейте местами буквы Wc и  Wl!