До гумового шнура заядовжки 10 см і діаметром 2мм підвісили вантаж масою 31,4 г.Довжина шнура

збільшилась на 1см.Визначте:1)механічну напругу в шнурі; 2)відносне видовження шнура; 3)модуль Юнга для гуми,з якої виготовлений шнур; 4)найменшик діаметр шнура,за якого деформація залишиться пружною(межа пружності для гуми-5.10^6 Па) Відповіді на всі 4 запитання!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шамгалиев Айбек.

Дано

l=10 cm=10.10^-2 m

D=2mm=2.10^-3

m=31,4 g=31,4.10^-3

dl=1cm=1.10^-2m

wpr=5.10^6 Pa

Знайти w,∈,E,D-?

w=F/S=mg/PD^2/4=4mg/PD^2=4.3,14.10^-3.10m/s/3,14.4.10^-6=1.10^5 Pa

∈=dl/l=1.10^-2/10/10^-2=0,1

E=w/∈=1.10^5/0,1=1.10^6 Pa

wpr=4mg/PD^2

D^2=4mg/Pwpr=D(pod kornem)-4mg/pwpr=2(pod kornem)31,4.10^-3.10/3,14.5.10^6=2(pod kornem)20.10^-9=2,8.10^-4=0,28 mm