Залежність сили струму від часу в коливальному контурі визначається рівнянням t=0,04sin800Πt.

Індуктивність котушки в контурі 0,4 Гн. Знайдіть ємність конденсатора та максимальне значення енергії магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Николаис Савелий.
Из уравнения I(t)=0,04*sin800*pi*t:
Im=0,04 A  w=800*pi рад/с
T=2*pi/w=2*pi/800*pi=25*10^-4 c
T=2*pi*sqrt(L*C) 
C=T^2/4*pi^2*L=(25*10^-4)^2/4*3,14^2*0,4=39*10^-8 Ф
W=L*Im^2/2=0,4*0,04^2/2=32*10^-5 Дж