Сонячного дня довжина тіні на землі від людини зростом 1,8 м дорівнює 90 см а від дерева 10 м чому

дорівнює висота дерева

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
H/L=h/l
H=L*h/i=10*1,8/0,9=20 м
Отвечает Мельникова Дашуля.
Из признака подобия треугольников:
H/S1=h/S2
h=S1*h/S2=10*1,8*0,9=20 м