Швидкість тіла масою 8кг змінюється за законом v=-2 + 4t. визначити зміну імпульсу тіла протягом 3

перших секунд. 

Ответы на вопрос

Отвечает Петрунина Ирина.
V(3)=-2+4*3=10 м/с
p=m*V=8*10=80 кг*м/с