ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА тіло масою 600 г рухається згідно рівняння x=10t+0, 5t2. Визначити імпульс тіла

через 8 с після початку руху .

Ответы на вопрос

Отвечает Шут Виктор.
Импульс тела Р=mV
m=600г=0,6 кг
t=8c
Определим скорость из уравнения х=10t+0,5t² .  Уравнение скорости имеет вид: V=Vo+at или V(t)=10+1t =10+t
Тогда V(8)=10+8=18 м/с  и импульс Р=mV=0,6 *18=10,8 кг*м/с