чому дорівнює енергія магнітного поля катушки індуктивністю 0,2 Гн , якщо по ній проходить струм

силою 3 А ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.
Дано:
L=0,2Гн
I=2A

Найти: W-?

W=LI^2/2=0,2*9/3=0,6 Дж