Точка рухалась 15 с з швидкістю 5 м/с, 10 с з швидкістю 8 м/с і 6 з швидкістю 20 м/с.Знайдіть

середню швидкість руху точки

Ответы на вопрос

Отвечает Александронец Анастасия.
S1 = V1*t1 = 5*15 = 75 м
S2 = V2*t2 = 8*10 = 80 м
S3 = V3*t3 = 20*6 = 120 м

Общий путь:
S = S1+S2+S3 = 75+80+120 = 275 м

Общее время:
t = t1+t2+t3 = 15+10+6 = 31 с

Средняя скорость:
Vcp = S / t = 275 / 31 ≈ 9 м/с