Визначити імпульс фотона довжина звилі якого дорівнює 5*10-7


Ответы на вопрос

Отвечает Клачков Ваня.
P = h / λ, h = 6,626 * 10⁻³⁴ кг * с, λ = 5 * 10⁻⁷ м
p = 6,626 * 10⁻³⁴ / 5 * 10⁻⁷ = 1,3252 * 10⁻²⁷ кг * м / с